8am - 22pm CET +48 606 743 890

Sale Konferencyjne

2 sale z pełnym widokiem na jezioro, wyposażenie techniczne, bar z kawą. Spotykajmy się!

W hotelu są 2 sale konferencyjne. Duża sala wielofunkcyjna na najwyższym piętrze hotelu : Artistic Loft – idealna na konferencje, bankiety lub koncerty i performance oraz warsztaty z jogi. Na co dzień jest galerią malarstwa. Betonowa podłoga ręcznie malowana, zdobiona symbolami o wyrazistym artystycznym przekazie, ascetyczny kominek gazowy i ściany z bielonego drewna podkreślają jej inspirujący podtekst. Wejście do Sali jest bezpośrednio z Lobby Baru, gdzie serwujemy kawę. Do sali i Lobby przylega rozległy taras widokowy dostępny przez liczne przeszklone drzwi.
wymiary: 112m2 (14m x 8m) / h= 5m
Ustawienia: Teatralne – 80 miejsc, Bankietowe – 40 miejsc, Szkolne – 40 miejsc, Podkowa – 35 miejsc


zobacz galerię


Artistic Loft

Mniejsza sala na poziomie jeziora : Club’owa – do spotkań w gronie 10-15 osób o charakterze mniej formalnym. Wyposażona w duży stół konferencyjny oraz wygodne sofy i kominek opalany drewnem. Sąsiaduje bezpośrednio z restauracją, jest przeszklona na ogród i jezioro, ma niezależne wyjście na taras. Nowoczesne media pozwalają na realizację spotkań w zgodzie z duchem czasu.

Wymiary: 45m2 (9m x 5m)/ h=2,5m
Ustawienia: 1 stół / 10-15 miejsc

 


Photo Galeria : Sala Club'owa

full screen link, mobile app link

Przerwa na kawę

Bardzo istotna część konferencji! Przy dużej sali [Artistic Loft] jest Lobby-Bar, idealne miejsce na kawę w antrakcie, z dużym tarasem widokowym na jezioro. Przy sali Klubowej jest restauracja, również z barem. W sali na stołach zawsze jest pod ręką woda mineralna. Najważniejsza jest kawa… my serwujemy znakomitą włoską kawę Piaccetto zawsze z ciśnieniowego ekspresu. Ciepłe spienione mleko w dzbanku, wybór herbat Ronnenfeldt, ciasta i ciasteczka własnego wypieku. Przerwa może być jednorazowa lub ciągła. Menu możemy konfigurować na życzenie: na słodko lub wytrawnie, z owocami, warzywami i bufetem fingerfood. Zależnie od pory roku oraz pory dnia.

 


Czas coś zjeść

Sukces spotkania niejednokrotnie niweczy niesmaczne jedzenie. Ale nie u nas! U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Generalnie kuchnię definiujemy jako lekką, nietłustą i bogatą w roślinność. Od lat nasza restauracja jest wyróżniana w prestiżowych kolekcjach i przewodnikach. Zbieramy poziomki Magdy Gessler od początku istnienia jej przewodnika, oraz czapki Gault & Millau. Nasze menu na konferencje jest tak poskładane, aby chudy i gruby był usatysfakcjonowany. Oraz wegetarianin i weganin. Prosimy zajrzeć do naszego wielowariantowego menu … jest wiele kombinacji bez powtórzeń na wiele dni. Prosimy nam zaufać, wybrać zestaw i zbyt długo się przy tym nie zastanawiać. Wystarczy, że my łamiemy sobie głowę jak Was ucieszyć. Smacznego!


Pokoje

W hotelu jest łącznie 21 pokoi. W tym:

4 pokoje 1-osobowe
11 pokoi 2-osobowych
4 pokoje 2- lub 3-osobowe
2 apartamenty 2- lub 3-osobowe [2-pokojowe]

Maksymalna liczba miejsc w „jedynkach”: 21 / Maksymalna liczba miejsc: 44

Cena noclegów : oferowana cena jest obliczana wynikowo odpowiednio do liczby osób, liczby noclegów, sezonu, dni tygodnia i liczby otrzymanych na dany termin zapytań.
Cena bazowa jest tylko odnośnikiem dla naszych obliczeń – decyduje polityka firmy dla danego okresu. Nie należy jej porównywać z cenami dla pobytów indywidualnych.

Photo Galeria: Pokoje

full screen link,   mobile app link

W co się bawić w Galery69 ???

Nasza lokalizacja na brzegu ogromnego jeziora, bliskość olbrzymiego lasu stawia nas w uprzywilejowanej sytuacji… nie brakuje nam pomysłów ani sił by zrealizować każdy projekt plenerowy. Zrobimy to z zaangażowaniem i doświadczeniem, bo jest to nasza codzienność. Las i woda to nasze naturalne środowisko. Zapraszamy do zabawy!