8am - 22pm CET +48 606 743 890

SPA

Wspólnie z Natką Żyro znaną jako “Mobilne SPA Madame La Mode” hotel Galery69 wstąpił w sferę bliżej ciała to znaczy można u nas zażywać luksusu SPA. Filozoficznie i ekologicznie. Wszystko zgodne z prawdziwą sztuką. „Sanitas Per Aquam” – Zdrowie dzięki wodzie, której u nas pod dostatkiem, a do tego dary warmińsko – mazurskiej natury czyli zioła i naturalne oleje wykonane ręcznie w okolicznych sielankowych gospodarstwach. Spodziewajcie się zatem prawdziwych rytuałów i harmonizującego wpływu naszego bajkowego otoczenia. Wasze zmysły zostaną estetycznie podrażnione, dusza ukołysana, a ciało upiększone!

Zabiegi oraz masaże przez nas oferowane wykonywane są manualnie, bez użycia zbędnych maszyn na naturalnych organicznych produktach. Idealnie nadają się dla osób, dla których ekologia jest istotna. W pełni świadomi dzisiejszego przemysłu kosmetycznego nie bez przyczyny postawiliśmy na naturalne kosmetyki produkowane z niezmodyfikowanych składników.
Ta całkowita naturalność sprawia, że… można je jeść! W naszej ofercie znajdziecie zabiegi do których wykorzystujemy oliwę z oliwek, olej z pestek winogron, olej kokosowy, masło Shea prosto z Ghany, olej sezamowy, miód z lokalnych pasiek, czekoladę ręcznie robioną bezpośrednio z ziarna kakaowca etc. Nie chodzi nam o bycie top i trendy… chodzi o holistyczną pielęgnację spójną z duszą i ciałem!

Jesteśmy sobie pisani… czyli my i „Mobilne SPA Madam La Mode”. Dlaczego ?? Nasza miłość do sielankowej atmosfery mazurskich plenerów jest tak samo silna. Dlatego nie zawsze będziemy masować w naszym klimatycznym pokoju SPA, ale będziemy wychodzić z masażem na molo, do lasu, może na tratwę?


Rezerwacji terminów polecamy dokonywać z wyprzedzeniem, najlepiej w momencie rezerwacji. Minimalna cena za rezerwację terminu 1-godzinnego, bez wstępnego wyboru zabiegów, to 160 zł. Wyboru zabiegu z oferty można dokonać po konsultacji z recepcją lub na miejscu. Termin anulacji jest taki sam jak dla rezerwacji pokoju w wybranej ofercie.

o Mobilnym SPA Madame La Mode wszędzie już głośno! odwiedź Madame La Mode <STRONA WEB<> Facebook’u<

Po co wanna? dowiedz się : wanna w sztuce sztuka w wannie.

Edward Dwurnik
Jerzy Nowosielski
Jerzy Nowosielski

Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie coraz mniej czasu mamy na dotyk, budujemy dystans między sobą. Masaż Lomi Lomi Nui jest odwróceniem tej sytuacji. W tym masażu dotyk obejmuje całe ciało dając tym samym wyjątkowe doznania i poczucie głębokiego relaksu. Im bardziej oddamy się masażowi tym bardziej zrelaksowani czujemy się po jego wykonaniu. Celem masażu jest nie tylko praca nad rozluźnieniem mięśni to również usuwanie napięć, blokad i stresu, które w nas się gromadzą. Płynność dotyku i towarzysząca harmonia sprawia, że masaż ten jest tak inny, tak wyjątkowy. Masaż może być stosowany u każdego, bez względu na wiek. przeznaczony jest dla osób odczuwających zmęczenie psychiczne i fizyczne, osób zestresowanych i zapracowanych. Stanowi wspaniałą odskocznię od codzienności. Pozostawia na długo w pamięci cudowne doznania głębokiego relaksu i przywraca radość życia.


Lomi Lomi Nui

Zapomnij o wszystkim oddaj się wyłącznie przyjemności.

Lomi Lomi nui idealnie harmonizuje z naszym widzeniem i odczuwaniem świata, i szczerze się cieszymy, że możemy zaproponować Wam ten rytuał u nas. Niechby na tarasie, na pomoście, pod gołym niebem lub przy kominku. Zawsze staramy się wybrać jak najbardziej odpowiednie miejsce, dobrane według pory dnia i roku.

Co to jest lomi-lomi?

Jest to metoda pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, powszechnie uznana za głęboko uzdrawiającą formę masażu. Tradycja ta sięga setki lat wstecz, a przekazywana była z pokolenia na pokolenie. W dawnych czasach masaż był nieodłączną częścią kultury wysp i stałym elementem dnia codziennego. Rozwinęło się wiele form lomi lomi, ta z którą najczęściej możemy się spotkać w Polsce, to lomi lomi nui, czyli masaż świątynny. Jest to ceremonia przeznaczona na specjalne okazje. Stosowana była, aby wspierać ważne osobistości w lokalnych społecznościach, w podejmowaniu istotnych decyzji. Podobno taki rytuał trwał nawet parę dni, nic więc dziwnego, że jego zakończeniu wodzowie spoglądali na ziemskie sprawy z zupełnie innej perspektywy. Lomi oznacza ugniatać, głaskać. Nui to jedyny, wyjątkowy. Masaż ten obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi), a wykonuje się go głównie przedramionami. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji. Mięśnie wokół głównych stawów ciała są rozciągane, co znacznie wpływa na poprawę zakresu ruchów. Sympatycy hatha jogi odnajdą w lomi dużo wspólnego z regeneracyjną praktyką asan.

podziały na tarasach w Galery69
Jak wygląda masaż Lomi Lomi Nui?

Masaż wykonuje się na całym ciele, głównie wewnętrzną stroną przedramion. Wszystko odbywa się przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, a zapachy ciepłych olejków wzmagają efekt odprężenia i rozluźnienia. Najpierw wykonywany jest masaż pleców połączony z nogami i pośladkami, ponieważ właśnie tam uwięzione są największe napięcia. Druga część wykonywana jest kiedy osoba masowana leży na plecach. Masowane są wówczas ramiona, klatka piersiowa, brzuch i nogi.

Czas sesji masażu od 90 (340 pln) do 120 (400 pln) minut. Zabiegi wykonują Dariusz i Krzysztof. Z wielkim zaangażowaniem, natchnieniem i uczuciem. Tak więc jak na wstępie… zapomnij o wszystkim oddaj się wyłącznie przyjemności.

Prosimy rezerwować sesje z wyprzedzeniem kilkudniowym. Z dnia na dzień jest to możliwe przy dużej dozie szczęścia.