8am - 22pm CET +48 606 743 890

Sale Konferencyjne

2 sale z pełnym widokiem na jezioro, wyposażenie techniczne, bar z kawą. Spotykajmy się!

W hotelu są 2 sale konferencyjne. Duża sala wielofunkcyjna na najwyższym piętrze hotelu : Artistic Loft – idealna na konferencje, bankiety lub koncerty i performance oraz warsztaty z jogi. Na co dzień jest galerią malarstwa. Betonowa podłoga ręcznie malowana, zdobiona symbolami o wyrazistym artystycznym przekazie, ascetyczny kominek gazowy i ściany z bielonego drewna podkreślają jej inspirujący podtekst. Wejście do Sali jest bezpośrednio z Lobby Baru, gdzie serwujemy kawę. Do sali i Lobby przylega rozległy taras widokowy dostępny przez liczne przeszklone drzwi.
wymiary: 112m2 (14m x 8m) / h= 5m
Ustawienia: Teatralne – 80 miejsc, Bankietowe – 40 miejsc, Szkolne – 40 miejsc, Podkowa – 35 miejsc


zobacz galerię


Artistic Loft

Mniejsza sala na poziomie jeziora : Club’owa – do spotkań w gronie 10-15 osób o charakterze mniej formalnym. Wyposażona w duży stół konferencyjny oraz wygodne sofy i kominek opalany drewnem. Sąsiaduje bezpośrednio z restauracją, jest przeszklona na ogród i jezioro, ma niezależne wyjście na taras. Nowoczesne media pozwalają na realizację spotkań w zgodzie z duchem czasu.

Wymiary: 45m2 (9m x 5m)/ h=2,5m
Ustawienia: 1 stół / 10-15 miejsc


Photo Galeria : Sala Club'owa

full screen link, mobile app link

Przerwa na kawę

Bardzo istotna część konferencji! Przy dużej sali [Artistic Loft] jest Lobby-Bar, idealne miejsce na kawę w antrakcie, z dużym tarasem widokowym na jezioro. Przy sali Klubowej jest restauracja, również z barem. W sali na stołach zawsze jest pod ręką woda mineralna. Najważniejsza jest kawa… my serwujemy znakomitą włoską kawę Piaccetto zawsze z ciśnieniowego ekspresu. Ciepłe spienione mleko w dzbanku, wybór herbat Ronnenfeldt, ciasta i ciasteczka własnego wypieku. Przerwa może być jednorazowa lub ciągła. Menu możemy konfigurować na życzenie: na słodko lub wytrawnie, z owocami, warzywami i bufetem fingerfood. Zależnie od pory roku oraz pory dnia.