8am - 22pm CET +48 606 743 890

Spotkanie w Galery69

Autopilot

Nawet jeśli trafili Państwo do nas przypadkiem... to zawarte tu informacje są bardzo przydatne, bo może zechcą Państwo przyjrzeć się nam bliżej i rozważyć na serio pobyt w tym właśnie miejscu, bardzo innym niż wszystkie.

Ta strona stanowi rodzaj przewodnika po naszych stronach, tak aby dostęp do wszystkich istotnych dla organizacji konferencji elementów (w tym cenników) był możliwy z jednego miejsca.

Przedstawione tu informacje pozwolą na wstępną przymiarkę do naszej oferty i swobodną kalkulację elementów. Proszę jednak pamiętać, że można liczyć na nasze ponad 15 letnie doświadczenie w organizacji imprez i konferencji – chętnie podpowiemy jak poskładać te fajne klocki w spójną pod każdym względem całość. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail – jesteśmy do dyspozycji.

Czas coś zjeść

Sukces spotkania niejednokrotnie niweczy niesmaczne jedzenie. Ale nie u nas! U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Generalnie kuchnię definiujemy jako lekką, nietłustą i bogatą w roślinność. Od lat nasza restauracja jest wyróżniana w prestiżowych kolekcjach i przewodnikach. Zbieramy poziomki Magdy Gessler od początku istnienia jej przewodnika, oraz czapki Gault & Millau. Jesteśmy mocno bezkompromisowi w sprawie jakości naszych dań – kuchnia, tak jak wiele innych elementów składa się na styl tego miejsca. Nasze menu na konferencje jest tak poskładane, aby chudy i gruby był usatysfakcjonowany. Oraz wegetarianin i weganin. Prosimy zajrzeć do naszego wielowariantowego menu … jest wiele kombinacji bez powtórzeń na wiele dni. Prosimy nam zaufać, wybrać zestaw i zbyt długo się przy tym nie zastanawiać. Wystarczy, że my łamiemy sobie głowę jak Was ucieszyć.

Sale konferencyjne

W hotelu są 3 sale konferencyjne.

Sale oferowane są w pojedynczych blokach lub na cały dzień (1,5 bloku)

Blok I:  08.00 – 13.00/5h
Blok II: 14.00 – 19.00/5h

Cennik

ceny w PLN netto Liczba bloków Wartość netto Wartość brutto
Sala A 327,87 1 327,87 400
Sala klubowa 204,92 1 204,92 250
Sala myśliwska 204,92 1 204,92 250

Standardowo w cenę sali wliczony jest flipchart (1 blok gratis, dodatkowy blok: +45 pln netto) oraz ekran.

Wyposażenie dodatkowo płatne:

Cennik

Netto liczba Wartość netto Wartość brutto
rzutnik multimedialny 163,93 1 163,93 200
Nagłośnienie 163,93 1 163,93 200
Woda mineralna w but. na stołach 8,00 1 8,00 10
Notatniki, ołówki 8,00 1 8,00 10


Przerwa na kawę

Bardzo istotna część konferencji! Przy dużej sali [Artistic Loft] jest Lobby-Bar, idealne miejsce na kawę w antrakcie, z dużym tarasem widokowym na jezioro. Przy sali Klubowej jest restauracja, również z barem. W sali na stołach zawsze jest pod ręką woda mineralna. Najważniejsza jest kawa… my serwujemy znakomitą włoską kawę Piaccetto zawsze z ciśnieniowego ekspresu. Ciepłe spienione mleko w dzbanku, wybór herbat Ronnenfeldt, ciasta i ciasteczka własnego wypieku. Przerwa może być jednorazowa lub ciągła. Menu możemy konfigurować na życzenie: na słodko lub wytrawnie, z owocami, warzywami i bufetem fingerfood. Zależnie od pory roku oraz pory dnia.


Pokoje

W hotelu jest łącznie 21 pokoi. W tym:

4 pokoje 1-osobowe
11 pokoi 2-osobowych
4 pokoje 2- lub 3-osobowe
2 apartamenty 2- lub 3-osobowe [2-pokojowe]

Maksymalna liczba miejsc w „jedynkach”: 21 / Maksymalna liczba miejsc: 44

Cena noclegów : oferowana cena jest obliczana wynikowo odpowiednio do liczby osób, liczby noclegów, sezonu, dni tygodnia i liczby otrzymanych na dany termin zapytań.
Cena bazowa jest tylko odnośnikiem dla naszych obliczeń – decyduje polityka firmy dla danego okresu. Nie należy jej porównywać z cenami dla pobytów indywidualnych.


 

Photo Galeria: Pokoje

full screen link,   mobile app link

Mapa serwisu

Droga na skróty

BIURO Managera spotkań

• Małgorzata Żółtowska: email: mzoltowska@hotelgalery69.pl

• Małgorzata Żółtowska tel. +48 602194770

Umowa o współpracy z pośrednikami

Warunki rezerwacji i anulacji


W co się bawić w Galery69 ???

Nasza lokalizacja na brzegu ogromnego jeziora, bliskość olbrzymiego lasu stawia nas w uprzywilejowanej sytuacji… nie brakuje nam pomysłów ani sił by zrealizować każdy projekt plenerowy. Zrobimy to z zaangażowaniem i doświadczeniem, bo jest to nasza codzienność. Las i woda to nasze naturalne środowisko. Zapraszamy do zabawy!