8am - 22pm CET +48 606 743 890

u nas przystań

w podróży służbowej

w podróży służbowej… od poniedziałku do piątku. To oferta dla osób podróżujących służbowo, dla których hotel jest drugim domem. Witajcie zatem w domu!!!
Czeka tu na Was, komfortowy pokój, basen, sauna i śniadanie z widokiem na jezioro.

Wellness:  posiadamy luksusowy basen i przy nim saunę fińską, które będą dostępne nieodpłatnie w godzinach 20.00-22.00, oraz basen rano w godzinach 07.00 – 09.00.  Internet: bardzo szybki, dostępny nieodpłatnie w każdym pokoju, w restauracji i nocnym Lobby-Barze. Również duży  płaski telewizor z ofertą Smart TV. Nie będzie nudno!

SPECJALNA CENA DLA FIRM!

Oferta jest propozycją dla osób podróżujących służbowo od poniedziałku do piątku – nie obejmuje weekendu. Cena pokoju jest pomniejszona o rabat nawet do 35% względem cennika. Można też dodatkowo zamówić  voucher na dowolny posiłek z karty [proszę wybrać tę opcję w dodatkach] i wszystko mieć w cenie usługi hotelowej. Rezerwując telefonicznie należy zamówić pokój w „ofercie dla firm”. W ramach tej oferty i o ile będzie taka możliwość otrzymają Państwo bezpłatny upgrade do droższego pokoju. Warto przy zameldowaniu o taką możliwość zapytać!

Warunki rezerwacji

Oferta jest skierowana do gości, którzy za usługę hotelową rozliczają się fakturą vat – zatem warunkiem skorzystania z oferty jest podanie kompletnych danych do faktury. Przy następnym korzystaniu z rezerwacji tą drogą system będzie już te dane pamiętał. Rezerwacja wymaga gwarancji kartą. Depozyt nie jest pobierany. Termin bezpłatnej anulacji rezerwacji dla tej oferty to 1 doba przed terminem [początek doby hotelowej liczymy od godziny 14.00]. Gość, który decyduje się na skorzystanie z tej oferty zgadza się jednocześnie na obciążenie go fakturą VAT na kwotę o wartości 1 zarezerwowanej doby w razie anulacji po terminie lub nie pojawienia się w hotelu.