8am - 22pm CET +48 606 743 890

Lodowisko

kiedy zamarznie jezioro

Zamarznięte jezioro niesie nie mniej atrakcji niż falująca woda! Na zamarzniętym jeziorze powstaje gigantyczne lodowisko. Bez band, bez ograniczeń. Bezpieczne, bo na płyciźnie, więc nawet „niedowiarek” może się czuć pewnie. Posiadamy spory wybór łyżew – każdy coś dopasuje. Łyżwy, które posiadamy oferujemy naszym gościom gratis. Jeśli mielibyśmy zapewnić łyżwy wszystkim uczestnikom w ich rozmiarach to jest to jest to również możliwe. Wyślemy stosowną kalkulację.
Na lodowisku gramy w Curling.
Popularna gra Szkotów. Do gry używa się kamieni, które są wypuszczane na lodzie w kierunku celu zwanego domem. Liczba przyznanych punktów zależy od liczby kamieni znajdujących się najbliżej środka domu. Poziom umiejętności, precyzja i złożoność wykonywanych zagrań oraz odpowiednia strategia sprawiają, że curling jest nazywany „szachami na lodzie”. Koszt: Sędzia i kamienie. niedużo, oszczędnie, jednak kosztuje. Kamienie do gry są jak większość przedmiotów w Galery69 naszej własnej produkcji.

A kiedy pada śnieg na nasze lodowisko to je odśnieżamy.
Śnieg ma również swoje walory. Można z niego budować igloo oraz śmigać na nartach lub na sankach, lub na desce za quadem, czyli robimy kulig. Budowanie igloo, zamku lodowego, baru lodowego lub szałasu – zależnie od ilości śniegu lub lodu. Oferujemy pomoc i stosowne narzędzia: formy do bloków lodowych, piła motorowa, łopaty. Zakres imprezy decyduje o kosztach. Także pogoda ma tu nie małe znaczenie.

Zwykle atrakcje lodowiskowe są oferowane jako pakiet w jednej cenie za osobę. Co się uda zrealizować zadecyduje pogoda.
Na lodowisku bawimy się o każdej porze dnia, także późnym wieczorem. Wieczorem rozpalamy ognisko i pijemy grzane wino.