8am - 22pm CET +48 606 743 890

Manufaktura69

każda sztuka ma swojego autora. Tu w Galery69 ma jednego - nasz duet

Po meble do Galery69..hotel to nasz showroom, miejsce gdzie można zobaczyć wszystkie nasze projekty. Meble powstały dla hotelu, hotel powstał dla mebli. Głównie chodzi o to, by żyła sztuka. Możemy wykonać mebel na zamówienie lub można zamówić u nas mebel. Dowolnie.

Meble powstałe dla hotelu Galery69 są niezależne, nowoczesne i wyprzedzają współczesne czasy. U podstaw projektów jest zawsze wysoka technika i naturalność surowców, bez wiórów i kleju. Wybujałe formy jawią się ascetycznie proste, a te ascetyczne niosą wiele treści. Są jak płaszcz od krawca, buty uszyte na miarę, jak portret zamówiony u artysty… a więc unikatowe i bardzo osobiste. W Galery69 te dziwne przedmioty przeplatają się z cudami natury. Jezioro wnika do wnętrz hotelu przez panoramiczne okna filtrując barwy.

Naszą ideą jest istnieć w harmonii ze światem. Nie jest nam wszystko jedno, czy świat po nas będzie dalej istniał. Nasz design to kontrpropozycja dla rzeczy nietrwałych. Nie generujemy pędu za modą. Uczymy szacunku dla klasyki i tradycji. Mebel z naszej manufaktury jest wykonany z szlachetnych, trwałych i przede wszystkim odnawialnych surowców. Drewno, tkaniny naturalne, kamień. Każdy mebel wystarczy na kilka pokoleń. Można go w każdej chwili odnowić i naprawić, a nie dorzucić do gigantycznego kopca przedmiotów światu już niepotrzebnych. Jedzenie w naszej restauracji jest naturalne, wykonane od początku z ekologicznych produktów zakupionych bez opakowań. Wszelkie napoje są dostarczane do Galery69 w szklanych butelkach i oddawane do ponownego napełnienia. Naszych drewnianych stołów nie przykrywamy obrusami. Prosimy gości by nie zmuszali nas do codziennej wymiany ręczników. Mamy oczy otwarte na nowe koncepcje ochrony świata.

Galeria produktów