8am - 22pm CET +48 606 743 890

SPA

to nie tylko miejsce ani tylko przestrzeń... to sposób interakcji z ciałem

Możliwe, że mamy swoją interpretację tego czym jest SPA. Dla nas to dotyk harmonii, przyjemność i dawka zdrowia. To rytuały pracy z ciałem w inspirującym otoczeniu. To spotkanie z kimś, kto chce Ci dać coś bardzo osobistego, dotyk swoich dłoni.

Lomi Lomi Nui w hotelu Galery69, masaż hawajski

Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie coraz mniej czasu mamy na dotyk, budujemy dystans między sobą. Masaż Lomi Lomi Nui jest odwróceniem tej sytuacji. W tym masażu dotyk obejmuje całe ciało dając tym samym wyjątkowe doznania i poczucie głębokiego relaksu. Im bardziej oddamy się masażowi tym bardziej zrelaksowani czujemy się po jego wykonaniu. Celem masażu jest nie tylko praca nad rozluźnieniem mięśni to również usuwanie napięć, blokad i stresu, które w nas się gromadzą. Płynność dotyku i towarzysząca harmonia sprawia, że masaż ten jest tak inny, tak wyjątkowy. Masaż może być stosowany u każdego, bez względu na wiek. przeznaczony jest dla osób odczuwających zmęczenie psychiczne i fizyczne, osób zestresowanych i zapracowanych. Stanowi wspaniałą odskocznię od codzienności. Pozostawia na długo w pamięci cudowne doznania głębokiego relaksu i przywraca radość życia.


Lomi Lomi Nui

Zapomnij o wszystkim oddaj się wyłącznie przyjemności.

Lomi Lomi nui idealnie harmonizuje z naszym widzeniem i odczuwaniem świata, i szczerze się cieszymy, że możemy zaproponować Wam ten rytuał u nas. Niechby na tarasie, na pomoście, pod gołym niebem lub przy kominku. Zawsze staramy się wybrać jak najbardziej odpowiednie miejsce, dobrane według pory dnia i roku.

Co to jest lomi-lomi?

Jest to metoda pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, powszechnie uznana za głęboko uzdrawiającą formę masażu. Tradycja ta sięga setki lat wstecz, a przekazywana była z pokolenia na pokolenie. W dawnych czasach masaż był nieodłączną częścią kultury wysp i stałym elementem dnia codziennego. Rozwinęło się wiele form lomi lomi, ta z którą najczęściej możemy się spotkać w Polsce, to lomi lomi nui, czyli masaż świątynny. Jest to ceremonia przeznaczona na specjalne okazje. Stosowana była, aby wspierać ważne osobistości w lokalnych społecznościach, w podejmowaniu istotnych decyzji. Podobno taki rytuał trwał nawet parę dni, nic więc dziwnego, że jego zakończeniu wodzowie spoglądali na ziemskie sprawy z zupełnie innej perspektywy. Lomi oznacza ugniatać, głaskać. Nui to jedyny, wyjątkowy. Masaż ten obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi), a wykonuje się go głównie przedramionami. Długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji. Mięśnie wokół głównych stawów ciała są rozciągane, co znacznie wpływa na poprawę zakresu ruchów. Sympatycy hatha jogi odnajdą w lomi dużo wspólnego z regeneracyjną praktyką asan.

podziały na tarasach w Galery69
Jak wygląda masaż Lomi Lomi Nui?

Masaż wykonuje się na całym ciele, głównie wewnętrzną stroną przedramion. Wszystko odbywa się przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, a zapachy ciepłych olejków wzmagają efekt odprężenia i rozluźnienia. Najpierw wykonywany jest masaż pleców połączony z nogami i pośladkami, ponieważ właśnie tam uwięzione są największe napięcia. Druga część wykonywana jest kiedy osoba masowana leży na plecach. Masowane są wówczas ramiona, klatka piersiowa, brzuch i nogi.

 

Zabiegi wykonują Dariusz i Krzysztof. Z wielkim zaangażowaniem, natchnieniem i uczuciem. Tak więc jak na wstępie… zapomnij o wszystkim oddaj się wyłącznie przyjemności.

Prosimy rezerwować sesje z wyprzedzeniem kilkudniowym. Z dnia na dzień jest to możliwe przy dużej dozie szczęścia.


 • Relaksacyjny masaż pleców
 • PLN27060 minut
 • Masaż Relaksacyjny Pleców - masaż ciepłym olejem z wykorzystaniem technik relaksacyjnych Lomi Lomi i Polinezyjskich i masażu klasycznego, odpręża, wycisza i uwalnia od napięcia zmęczone plecy. Można go połączyć z masażem stóp lub twarzy. Zapraszamy! Jacek i Alicja.
 • Zamów już teraz!
 • Masaż w stylu tajskim
 • PLN29060 minut
 • To praca z ciałem, która wybiega poza tradycyjny masaż tajski. Zawieram w nim swoje doświadczenia z masażu tajskiego, głębokiego, powięziowego, refleksologii, akupresury, strechingu i medycyny chińskiej. Wykonuję go na macie, masaż przyjmujesz w luźnym, swobodnym ubraniu lub pod pareo.
 • Rozluźnia i porusza tkanki oraz poprawia samopoczucie psychofizyczne. Masaż ten jest korzystny zarówno dla osoby z problemami bólowymi, ograniczeniami powięzi, zakresów ruchu jak i w formie relaksacyjnej w celu rozluźnienia ciała.
 • Masaż aktywuje meridiany i przepływ Qi. Akupresura świetnie porusza zastój Qi czym jednocześnie poprawia nasze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Dotyk aktywuje nasz układ przywspółczulny ( parasympatyczny ), pomaga uwalniać korzystne dla nas neurotransmitery takie jak oksytocyna i serotonina, a obniżać chociażby poziom kortyzolu. Twoje tkanki będą wówczas również lepiej ukrwione, a co za tym idzie - lepiej odżywione. A ponieważ Krew jest nośnikiem Qi nasze samopoczucie i witalność znacznie się poprawia, gdyż wraz z Krwią Qi dociera do każdego zakamarka naszego ciała.
 • Masaż pozwala wyciszyć i uspokoić naszego Ducha ( Shen ) przez co zyskujemy spokój i jasność Umysłu. A wszystko przy kojącej muzyce i aromatach olejków eterycznych.
 • Opcja: 90 minut / 390 zł
 • Zapraszam! Jacek
 • Zamów już teraz!
 • Powięziowy masaż pleców
 • PLN27060 minut
 • Powięziowy Masaż Pleców - Głęboki, powięziowy masaż pleców z częścią relaksacyjną ciepłym olejem. W razie potrzeby wsparty bańkami, moksą, akupunkturą, Gua Sha lub pinopresurą, składa się z technik masażu powięziowego, masażu tkanek głębokich, masażu klasycznego i masażu segmentarnego.
 • Zapraszam! Jacek
 • Zamów już teraz!
 • Relfleksologia stóp
 • PLN27060 minut
 • Refleksologia Stóp - to zabieg leczniczy polegający na uciskaniu punktów receptorowych, akupunkturowych na stopach.
 • Refleksologia pobudza przepływ energii przez organizm, redukuje stres i napięcie psychofizyczne. Pozytywnie oddziałuje na układ hormonalny, nerwowy i pokarmowy oraz zwalcza dolegliwości bólowe. Usprawnia układ krążenia, odbudowuje odporność immunologiczną oraz wspiera kobiety ciężarne. Jest najlepszą profilaktyką zdrowotną.
 • Refleksologia stóp jest zabiegiem dla osób przewlekle zmęczonych, z powracającymi infekcjami, anemią, zaburzeniami miesiączkowania i wszelkimi problemami ginekologicznymi, w tym bezpłodnością -
 • Zapraszam! Jacek
 • Zamów już teraz!

Rezerwacji terminów polecamy dokonywać z wyprzedzeniem, najlepiej w momencie rezerwacji. Minimalna cena za rezerwację terminu 1-godzinnego, bez wstępnego wyboru zabiegów, to 180 zł (to jest tylko opłata rezerwacyjna – nie cena zabiegu. W razie rezygnacji z zabiegu jest to opłata za rezygnację). Wyboru zabiegu z oferty można dokonać po konsultacji z recepcją lub na miejscu. Termin anulacji jest taki sam jak dla rezerwacji pokoju w wybranej ofercie.

 

Masaż Tajski

Masaż tajski nazywany jest przez Tajów jogą pasywną lub jogą dla leniwych, gdyż opiera się głównie na technikach rozciągania, uciskania oraz oklepywania, wykonywanych przez masażystę. Tajski masaż jest więc doskonałą formą relaksu, wpływa na rozluźnienie napięć, jak także oddziałuje na stawy i więzadła. Techniki stosowane w masażu tajskim pozwalają również na odblokowywanie meridianów, czyli dróg energetycznych w naszym ciele, przez które przepływają strumienie energetyczne. Oprócz uczucia rozluźnienia mamy wrażenie, że naszemu ciału stopniowo przywracana jest elastyczność i żywotność, co w dłuższej perspektywie prowadzi do uzyskania naturalnego stanu równowagi w ciele.

„Tradycyjnych technik masażu tajskiego nauczyłam się od Tajów w International Training Massage School w Chiang Mai w Tajlandii. Masaż tajski polecam wszystkim osobom, które odczuwają nadmierne napięcie lub przykurcze mięśniowe przede wszystkim w okolicach karku, pleców, pachwin, nóg. Masaż tajski doskonale sprawdza się również w stanach przeciążenia, czy też chronicznego zmęczenia będącego skutkiem stresu.”  EWA PAWLAK

WejdźMasaż, a raczej relaks tajski, czym jest? Poznaj!

SPA

Filozoficznie i ekologicznie. Wszystko zgodne z prawdziwą sztuką. „Sanitas Per Aquam” – Zdrowie dzięki wodzie, której u nas pod dostatkiem, a do tego dary warmińsko – mazurskiej natury czyli zioła i naturalne oleje wykonane ręcznie w okolicznych sielankowych gospodarstwach. Spodziewajcie się zatem prawdziwych rytuałów i harmonizującego wpływu naszego bajkowego otoczenia. Wasze zmysły zostaną estetycznie podrażnione, dusza ukołysana, a ciało upiększone!

Zabiegi oraz masaże przez nas oferowane wykonywane są manualnie, bez użycia zbędnych maszyn na naturalnych organicznych produktach. Idealnie nadają się dla osób, dla których ekologia jest istotna. W pełni świadomi dzisiejszego przemysłu kosmetycznego nie bez przyczyny postawiliśmy na naturalne kosmetyki produkowane z niezmodyfikowanych składników.
Ta całkowita naturalność sprawia, że… można je jeść! W naszej ofercie znajdziecie zabiegi do których wykorzystujemy oliwę z oliwek, olej z pestek winogron, olej kokosowy, masło Shea prosto z Ghany, olej sezamowy, etc. Nie chodzi nam o bycie top i trendy… chodzi o holistyczną pielęgnację spójną z duszą i ciałem!

Zobacz galerię …