8am - 22pm CET +48 606 743 890

Basen & sauna fińska

Jest w Galery69 błękitny mozaikowy basen otoczony chropawym szarym kamieniem z którego korzysta się ekskluzywnie, bez towarzystwa przypadkowych osób. Sam na sam ze sobą, sam na sam z bliską osobą, sam na sam ze sztuką. Kąpiel w basenie Galery69 to estetyczne doznanie… Monumentalizm i spokój. Harmonia i ukojenie. Każdy tu może coś dodać. Tak czy inaczej jest to wyjątkowe miejsce, które pieści zmysły. Wymiary basenu to 10 m x 5 m. Nurt wytworzony przez turbinę pozwala na intensywny trening pływacki i podwodny masaż ciała. Tuż przy basenie – sauna fińska. Warto spróbować schłodzenia w jeziorze.

Oferta SPA, TĘDY na skróty.


ASOCJACJE Z WODĄ TO SENS NASZEGO TU BYTU.
WODA CIEPŁA, GORĄCA I LODOWATA. JEST JEJ TU POD DOSTATKIEM.
NOCNE SPA W LODZIE.

Basen jest dostępny w cenie pokoju codziennie w godz. 7.00 – 10.00 oraz 20.00 – 22.00. W pozostałych godzinach wynajmuje się go indywidualnie i ekskluzywnie (bez towarzystwa innych gości hotelu) według naszego cennika wellness lub w ramach wybranej oferty pakietowej.

Niech ten intymny charakter nie zwiedzie… obowiązują zasady, które dotyczą każdego użytkownika. niestety !!! … obyczajowości pilnuje kamera połączona online z recepcją i ogromne okna.


zimowa bajka

kąpiel w kostkach lodu

Prywatne jacuzzi

luksusowa wanna dla Dwojga..

oryginalna, 2-osobowa wanna Jacuzzi  której podstawową zaletą jest jej higieniczna formuła. Przed każdorazowym użyciem wanna jest napełniana wodą. Po zakończeniu kąpieli uruchamiany jest z pulpitu sterowniczego program dezynfekcji dysz, po czym woda jest wypuszczana z wanny. Umieszczona w pokoju kąpielowym, na wyłączność kąpiących się…

Łaźnia parowa

ekskluzywna kabina dla Dwojga..

Oferujemy Państwu ekskluzywną kabinę kąpielową przeznaczoną do indywidualnego użytku, wyposażoną w system łaźni parowej, masażu wodnego: kaskada, deszcz tropikalny, głowice do masażu oraz tradycyjny natrysk. Para wodna działa orzeźwiająco na ciało i ducha. Wilgotne i ciepłe działanie rzymskich łaźni parowych znane jest od wieków. Błogie ciepło oraz delikatna, miękka jak aksamit para odpręża, relaksuje ciało i duszę, co w połączeniu z chłodnym prysznicem stanowi doskonałe ćwiczenie gimnastyczne dla skóry i krążenia całego organizmu. Łagodna temperatura i wysoka wilgotność obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. Para penetruje skórę dokładnie ją oczyszczając i regenerując. Temperatura w łaźni parowej sięga 40 – 45 stopni C. Polecamy skorzystanie z aromatycznych olejków