8am - 22pm CET +48 606 743 890

Regulamin

Specjalny regulamin na czas pandemii COVID-19.

COVID-19 to realne zagrożenie niebezpieczną i przykrą w przebiegu chorobą.

Prewencja rozprzestrzeniania zakażenia to nasz obywatelski i prawny obowiązek.

Lekceważenie tego prawa innych osób do ochrony zdrowia podlega garze grzywny, a nawet pozbawienia wolności.

Prosimy o przestrzeganie wskazówek otrzymanych od pracowników hotelu w zakresie korzystania z przestrzeni wspólnych, takich jak restauracja, basen, pomost oraz użytkowania sprzętu rekreacyjnego.

1. maseczki i dystans.

Maseczki osłaniające usta i nos nosimy wewnątrz obiektu w strefach wspólnych, a do dnia 15.5. również na zewnątrz.

Dystans jest dzisiaj mile widziany. Prosimy, zachowajcie bezpieczną, nie budzącą wątpliwości odległość do osób mijanych w korytarzach, na sali restauracyjnej, w drzwiach, na pomostach.

Dystans oznacza szacunek dla drugiej osoby. Niech osoba na przeciw Ciebie czuje się z Tobą bezpiecznie.

Ten regulamin specjalny nie zastępuje regulaminu hotelowego zwykłego, a jedynie go uzupełnia. REGULAMIN HOTELU

2. Serwis pokoi.

Ze względu na poczucie bezpieczeństwa wszystkich osób, Gości i personelu, pokoje podczas pobytu gościa nie będą odświeżane. Na życzenie podamy dodatkowe ręczniki oraz wodę mineralną. 

Dla pobytów dłuższych niż 3 doby będziemy umawiali indywidualnie czas na odświeżenie pokoju i wymianę pościeli. Z uwagi na procedury dezynfekcji, w tym ozonowanie pokoju, prosimy o 3 godziny dostępności pokoju dla serwisu sprzątającego. W tym czasie należy schować do szafy lub walizki przedmioty wrażliwe na ozon. Każdy Gość uzyska na ten temat wyczerpującą informację od recepcji. 

3. zasady pracy restauracji.

Restauracja działa, zaprasza i poleca odnowione menu – dostosowane do aktualnych podwyższonych standardów higienicznych. 

Sala konsumpcyjna nie jest dostępna, znaleźliśmy jednak rozwiązanie, które pozwoli skorzystać z sali i serwisu – oferujemy wynajęcie sali na czas posiłku = 1 godz. Zatem w godzinach 13.00 – 22.00 można zamawiać dania i rezerwować salę na wyłączność (terminy dostępne do wyczerpania).

Serwujemy posiłki w opcji „room service”.

Nasza karta menu jest dostępna tylko w wersji elektronicznej, ponieważ nie jest możliwe zapewnienie sterylności karty w jej tradycyjnej formie papierowej. 

KARTA MENU – ZAMAWIAJ ONLINE

Rozumiemy, że nie każdy jest przywykły do takiej formy zamawiania więc chętnie pomożemy – prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją.

Zamówienie jest przynoszone na tacy i pozostawiane wraz z tacą na stole.

4. Basen

Basen jest oferowany na zasadach wyłączności w godzinach od 7:00 do 23:00. To jest 16 godzin. Pomiędzy każdą sesją są krótkie przerwy na dezynfekcję. Wyłączność korzystania z zasobów wellness to nic nowego w naszych zasadach. Każda rezerwacja powyżej 1 noclegu uprawnia do rezerwacji 1 bezpłatnej godziny. Przy pobycie krótkim, na jedną noc można zarezerwować 1 godzinę odpłatnie zgodnie z naszym cennikiem wellness.

Usługi SPA:  zawieszone do odwołania.

Bardzo prosimy o przestrzeganie umówionego czasu korzystania z uwagi na inne osoby oczekujące na swój termin.