8am - 22pm CET +48 606 743 890

Na żagle do nas!

jezioro Wulpińskie

Pragniemy zauważyć, że nasz hotel jest położony nad jeziorem… i to jezioro nie musi służyć tylko kontemplacji cudownych widoków  z zachodem słońca w roli głównej, ale może też służyć rekreacji i stać się odnawialnym źródłem Waszej energii ! A więc żeglarstwo. Wodne i lodowe. Wiatr to żywioł, a schwytany  w żagle służy nam niczym wierny sługa. Wody plusk, żagli łopot i iskierki słońca na falach – kto nie wie o czym tu piszemy, czym prędzej powinien się dowiedzieć. Zapraszamy na łódeczkę, AHOJ!

Można u nas wynająć żaglówkę. Bardzo łatwy w prowadzeniu jachcik morski z kabiną, która w razie niepogody służy za schronienie podróżnikom. Doskonały do turystycznego zwiedzania jeziora. Można go wynająć za okazaniem patentu lub wynająć  sternika.

Jacht balastowo – kilowy klasy Manta ochrzczony jako  „Pegasus”. Zabiera na pokład 4 osoby załogi + 1 sternik

Dane:

klasa: Manta, długość [m]: 5,2, szerokość [m]: 1,92, typ osprzętu żaglowego: slup powierzchnia żagli m2]: 15, grot [m2] : 10, fok [m2] : 5, Masa własna jachtu [T]: 0,6, zanurzenie [m] : 0,6, typ płaszczyzny bocznego oporu: kil, masa balastu /miecza i balastu: ok. 300 kg