8am - 22pm CET +48 606 743 890

Urlop. Lub 4 wolne dni!!!

Warmia wita Was!

[zainteresowanych regionem i naszym spojrzeniem na tę cud krainę odsyłam tu: LINK]. Prawdopodobnie nikt nie chciałby się nudzić podczas urlopu, a już na pewno nie uznać tego czasu za zmarnowany.

Dlaczego wyjeżdżamy z domu? Jest wiele powodów, a dla kilku z nich warto przyjechać do nas:
1. Nie chce nam się patrzeć na własny dom i wykonywać „jałowych” czynności – w G69 podadzą śniadanie, kolacyjkę, posprzątają pokoik. Luz!
2. Jesteśmy ciekawi świata. Super! Warmia to miejsce niezwykłe. W promieniu 20 km od hotelu Galery69 czekają miejsca by je dostrzec.
3. Jesteśmy aktywni, ale powietrze fitness klubu już nas dusi. Nasza oferta dla ludzi aktywnych ruchowo jest ogromna: żagle, wiosła, rowery, pływanie, bieganie. Każdego dnia można się utrudzić inaczej.
4. Jesteśmy zmęczeni i leniwi: w G69 można nic nie robić tylko się wpatrywać w jezioro z leżaczka lub hamaczka. Na chłodne dni mamy kocyk.
5. Wydaje nam się, że wszystko to marność : w G69 złapiecie wiatr w żagle. Tu jest niewyczerpalne źródło nowych bodźców i inspiracji.

Plan na 7 dni

Nasz Plan na 7 dni zawiera kilka pomysłów, ale nie należy ich realizować w podanej kolejności. To nasza kapryśna pogoda podpowie Wam co robić gdy nie jest perfekcyjnie plażowa:

Dzień I: objedź Szlak Galery69 – zjedz poza hotelem, żeby poczuć smaki Warmii
Dzień II: weź rower i plecak z ekwipunkiem piknikowym i jedź do rezerwatu Lasu Warmińskiego
Dzień III: wykonaj spływ rzeką Łyną lub Marózką.
Dzień IV: objedź nasze jezioro na rowerze [doskonała trasa widokowa, łącznie 35 km], a następnie zamów masaż, popływaj w jeziorze lub w basenie, wygrzej się w saunie suchej lub parowej.
Dzień V: zamów sternika lub jeśli jesteś żeglarzem wynajmij naszą żaglówkę i na pełnych żaglach podróżuj po naszym ogromnym [ok 1000 ha] jeziorze.
Dzień VI: jeśli jesteś golfistą to nie musimy niczego podpowiadać, ale jeśli jesteś ciekawy, o co chodzi w golfie to koniecznie zajrzyj do pobliskich Naterek [rowerem 25minut] i zamów swoją pierwszą indywidualną lekcję, a najpierw przeczytaj.
Dzień VII: Warmia to naprawdę historyczna kraina i bogata w obiekty, które trzeba zobaczyć. Np. pojechać szlakiem Świętej Warmii według propozycji Zbigniewa Kraśnickiego [gorąco polecam jego blog, to kopalnia informacji o Warmii oczami znakomitego fotografa, podsyca apetyt na Warmię] lub do Reszla, Świętej Lipki i Łężan.

 —- linki na temat —-

 

O każdej porze roku … urlop 🙂

Bezcenna Rada!!!

Wszędzie gdzie to możliwe zwiedzając polecane obiekty warto  wynająć przewodnika! Wiedza tych ludzi w niezwykły sposób otwiera oczy na to na co patrzymy.
Na koniec nie  wolno zapomnieć o rozkoszy spożywania dań w naszej >restauracji hotelowej<, gdzie cudownego widoku jeziora nic nie zakłóca [np. gęste firany lub widok parkingu] oraz o kontemplacji sztuk pięknych: obrazów, rzeźby, naszego design’u. >Galeria Artystów<

Życzymy Wam cudownych chwil!