8am - 22pm CET +48 606 743 890

zobacz więcej...Dla jednych sport dla innych relaks – to cudowna formuła kajakarstwa. Można kołysać się na fali lub z nią walczyć, stać na szklistej tafli wody lub ją z zapałem kroić wiosłem. Nasze kajaki nie są takie zwykłe! Mają usportowioną linię, dzięki czemu naprawdę płyną, a nie zacinają się wodzie. Mamy też bardzo sportowe jedynki dla zaawansowanych wioślarzy. Nasze jezioro jest idealne na jedno i na drugie. Sportowa runda wokół wyspy lub penetrowanie brzegów jeziora i licznych wysepek.
Na kajak!
Dla jednych sport dla innych relaks – to cudowna formuła kajakarstwa. Można kołysać się na fali lub z nią walczyć, stać na szklistej tafli wody lub ją z zapałem kroić wiosłem. Nasze kajaki nie są takie zwykłe! Mają usportowioną linię, dzięki czemu naprawdę płyną, a nie zacinają się wodzie. Mamy też bardzo sportowe jedynki dla zaawansowanych wioślarzy. Nasze jezioro jest idealne na jedno i na drugie. Sportowa runda wokół wyspy lub penetrowanie brzegów jeziora i licznych wysepek.
o co chodzi?
  • Masaż klasyczny
  • PLN27060 minut
  • Masaż Klasyczny - zabieg relaksujący i leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Masaż klasyczny połączony z równoczesną aromaterapią i muzykoterapią jest pomocny w łagodzeniu takich dolegliwości jak napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni napięciowe bóle głowy i inne. Techniki masażu klasycznego to głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wałkowanie, wibracja, roztrząsanie, wyciskanie i oklepywanie.
  • Opcja: 90 minut / 390 zł
  • Zapraszam! Jacek
  • Zamów już teraz!

[wcs-schedule id=5]

[wcs-schedule id=4]

[wcs-schedule id=6]