8am - 22pm CET +48 606 743 890

Pokoje

21 pokoi, każdy inny.

Jak to w butiku. Każdy egzemplarz inny. Każdemu warto się przyjrzeć. Każdy ma w sobie „coś”. Są pokoje południowo – zachodnie z odurzającym widokiem na nasze cudne jezioro i to one stanowią o niepodważalnym uroku tej lokalizacji. Nasze jezioro samo wchodzi do wnętrz, nie szuka się jego widoku przedzierając przez nadbrzeżne zarośla.
Są też 2 studia, aby na równi z widokiem cieszyć się i przestronnością wnętrza.
Pokoje skrzydłowe to pokoje usytuowane w skrzydłach budynku. Nie mają tak spektakularnego widoku na jezioro jak południowo – zachodnie oraz studia, jednak posiadają istotny atut: są oferowane w niższej cenie.
W hotelu są 3 pokoje wschodnie, których okna nie wyglądają na jezioro. Są też niezbyt duże. Doskonale się sprawdzają w podróży służbowej na 1 noc. Nie proponujemy rezerwowania tych pokoi w weekendy ani na urlop, no chyba, że już nie ma innych pokoi, a lato jest szczególnie piękne : słońce i jezioro zrekompensują nawet brak widoku z pokoju, za to pozostawią istotny budżet na pohulanie w restauracji Galery69, przy najbardziej „widokowym” stoliku.

Zgodnie z naszymi zasadami gościem hotelu mogą być osoby dorosłe i starsza młodzież w wieku 16 lat i więcej. Aby zarezerwować pobyt rodzinny, polecamy bezpośredni kontakt z hotelem w celu uzgodnienia szczegółów.

Prosimy, aby uwzględnili Państwo w Waszych planach podróżnych, że hotel nie przyjmuje zwierząt.

Zapraszamy do „pokoi” i rezerwacji online!