8am - 22pm CET +48 606 743 890

u nas przystań

w podróży służbowej

w podróży służbowej… od niedzieli do czwartku. To oferta dla osób podróżujących służbowo, dla których hotel jest drugim domem. Witajcie zatem w domu!!!
Czeka tu na Was, komfortowy pokój, basen, sauna i śniadanie z widokiem na jezioro.

Wellness:  posiadamy luksusowy basen i przy nim saunę fińską, które będą dostępne nieodpłatnie w godzinach 20.00-22.00, oraz basen rano w godzinach 07.00 – 09.00.  Internet: bardzo szybki, dostępny nieodpłatnie w każdym pokoju, w restauracji i nocnym Lobby-Barze. Również duży  płaski telewizor z ofertą Smart TV. Nie będzie nudno!

SPECJALNA CENA DLA FIRM!

Oferta jest propozycją dla osób podróżujących służbowo od poniedziałku do piątku – nie obejmuje weekendu. Cena pokoju jest pomniejszona o rabat nawet do 35% względem cennika. Można też dodatkowo zamówić  voucher na dowolny posiłek z karty [proszę wybrać tę opcję w dodatkach] i wszystko mieć w cenie usługi hotelowej. Rezerwując telefonicznie należy zamówić pokój w „ofercie dla firm”. W ramach tej oferty i o ile będzie taka możliwość otrzymają Państwo bezpłatny upgrade do droższego pokoju. Warto przy zameldowaniu o taką możliwość zapytać!

Oferta jest skierowana do gości, którzy za usługę hotelową rozliczają się fakturą vat – zatem warunkiem skorzystania z oferty jest podanie kompletnych danych do faktury. Przy następnym korzystaniu z rezerwacji tą drogą system będzie już te dane pamiętał.

Warunki szczegółowe

1. rezerwacja

online z kodem promocyjnym
dla stałych gości: online, telefonicznie, email.
Łatwa ponowna rezerwacja dla zarejestrowanych gości. System zapamiętuje dane, więc nie trzeba ich podawać ponownie. Można też złożyć rezerwację telefonicznie – my dopełnimy procedur i wyślemy stosowne potwierdzenie.

2. gwarancja

Gwarancja kartą
Z udostępnionej karty pobieramy opłatę operacyjną 30 zł do rozliczenia fakturą vat jako przedpłatę lub jako opłatę za anulację. Do każdej rezerwacji wysyłamy fakturę proforma.

3. anulacja

Koszt anulacji: 30 zł. Modyfikacje: do 1 doby przed datą przyjazdu (godz. 14.00) można rezerwację przenieść na inny termin bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Na koszt anulacji będzie wystawiona faktura vat jako „usługa hotelowa”.  Od stałych gości nie pobieramy z góry opłaty za anulację, ale pamiętamy o tym przy następnej wizycie.

4. rozliczenie

Rozliczenie fakturą VAT. Podczas pierwszej rezerwacji w systemie należy podać kompletną nazwę i dane adresowe firmy. (NIP – pobieramy automatycznie z rejestru VAT).

5. cena

Śniadanie & Kolacja w pakiecie.

Po wyborze pokoju system zaproponuje również kolację, którą doliczymy do ceny pokoju. Można taką decyzję podjąć również w hotelu – wystarczy zaznaczyć wybór tej opcji podpisując rachunek „na pokój”.

Udogodnienia Gratis:

Woda mineralna w pokoju każdego dnia, Szybki internet WiFi, Mini-lodówka, wybór herbat, kawa rozpuszczalna, MUZYKA stereo, Płaszcz kąpielowy, kapcie. Basen i sauna w godzinach 7-10, 20-22.

Upgrade

Zawsze gratis o jeden „szczebel” wyżej. O 2 „szczeble” za 50% różnicy w cenie dla biznesu. O ile pokoje są dostępne.

Bonus za rekomendację

Za polecenie nas w swojej firmie na spotkanie w grupie (min 10 os) oferujemy 1 pobyt w pokoju 2-osobowym gratis lub voucher. Noc za noc. 2 noce za 2 noce.

6. pozostałe usługi

z przyjemnością zaoferujemy dodatkowe usługi za dopłatą zgodnie z naszym cennikiem: basen i sauna fińska na wyłączność, jacuzzi, kabina parowa, room service.